2m transliacija

Kuomet namuose įjungas transiveris, galite klausytis, kas vyksta mano girdimumo zonoje 🙂 dažnai transiveris paliekamas skanavimo režime.

Šiuo metu dar nesu sumastęs kaip paduoti savo mikrofono garsą, bet ateityje ir tai bus 🙂

6 atsakymai į “2m transliacija”

 1. Labas vakaras.Labai idomiai gaunasi,ko negirdziu per eteri,girdziu cia.Gaunasi kaip „repyteris“Signalas labai veluoja nuo tiesioginio eterio,na ir Jusu negirdziu.Vaclovas LY3PEJ Silale.73!

 2. Sveiki, taip čia flash buferio greicio ikrovimo beda, del to priklausomai nuo Jusu interneto greicio susidaro velavimas nuo min 3sec. kolkas neuzkomutavau savo MIC grandines, bet greitu laiku tai bus padaryta. greitu laiku ketinama pajungti ant echolink’o ar frn serverio, tai velavimas beveik isnyks, o jei nutarsim daryti per retransliatoriu ir saskrydzio metu pavyks isigyti pigu rankinuka, tai pasistengsiu sudaryti 24val per para iseiti i ly0rsm 🙂

 3. Sveiki, šiuo metu puikiai girdžiu Vilniaus retransliatorių!
  Sėkmės visiems.

  73, LY3KM
  Karolis

 4. Taip, dažnai kai nebunu namuose palieku ant LY2WR dažnumo, o šiaip ka tuo metu klausausi ar su kuo bendrauju, tai tas ir kitiems 🙂 Žinau yra bambekliu kuriems tai nepatinka, bet tai tik papildoma priemone, parodyti, kad uz darba eteryje turime buti visuomet atsakingi 🙂

  73! LY4TB

 5. Sveikas Tomai,
  na išbandžiau ir aš šitą įdomų „daiktą“ – per wi-fi reuteri (splius) iš telefono 3sec. uždelsymas, o ir 3G+ (HSDPA) tas pats, edge- laikas padidėja, bet proto ribose, pagauti paprasta gprs nepavyko, matyt istobulėjo viskas. Va ka „pribandžiau“ /p pozicijoje su telefonu rankoje , hi. Tikrai fainas dalykas.
  73! LY3MC Miroslavas

 6. Sveikas Miroslavai,
  taip cia naturalus ustream lag’as duomenu traskodavimui ir minimalaus cache susikurimui.
  Greiciau lysk i eteri 🙂 Šiandien kaip tik bus trafikas .525 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.